Розприділення випускників 2016 року

У Шосткинського інституту СумДУ пройшло чергове розприділення випускників. До участі в цій важливій справі було запрошено представників промислових підприємств і організацій різних форм власності. Цьогоріч розприділялися випускники за спеціальностями: хімічні технології високомолекулярних сполук (кваліфікація інженер хімік-технолог), комп’ютеризовані системи управління та автоматика (кваліфікація інженер з комп’ютерних систем), обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів (кваліфікація інженер-механік). Тому молодим поповненням зацікавився казенні заводи "Зірка" та "Імпульс", ДержНДІХП, Новгород-Сіверський сирзавод та інші.
Розподіл проводився за балами успішності з вибором місця працевлаштування, з урахуванням побажань і можливостей самих випускників. А вони надавали перевагу робочим місцям з перспективою професійного зростання, стабільними умовами праці, не останнім чинником у багатьох випадках стала заробітна плата.
Керівництвом інституту було зроблено все, щоб кожен студент мав вибір і скористався можливістю отримати своє перше робоче місце.

Розподілено всіх випускників. Попереду ще державні іспити і захист дипломних проектів. А вже потім буде видано направлення на роботу студентам-випускникам, які вважатимуться молодими фахівцями протягом трьох років і матимуть певні привілеї.
Користуючись нагодою, керівництво Шосткинського інституту СумДУ запрошує до співпраці керівників підприємств та організацій різних форм власності. Наш вуз володіє відповідним науковим і освітнім потенціалом, має необхідну матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих кадрів. Чекаємо пропозицій за тел.: (05449)-4-28-28, 066-46-32-316 або за адресою: 41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к.306,e-mail: info@ishostka.sumdu.edu.ua
Шановні випускники, вітаємо із значимою подією у Вашому житті - отриманням першого місця роботи! Бажаємо успіхів, удачі, хороших перспектив та професійного зростання!