«Подаруй усмішку дітям»

Напередодні новорічних та різдвяних свят за доброю християнською традицією ми особливо віримо в дива, прагнемо творити казку не лише для рідних, близьких та знайомих, але й тих, хто цього потребує, як ніхто, – дітей, що позбавлені родинного тепла, людей з обмеженими можливостями, стареньких та самотніх. Тому в інституті пройшла доброчинна акція «Подаруй усмішку дітям».
Цього року студенти навідалися з подарунками до вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації м. Шостки і влаштували для них справжнє веселе новорічне свято, на яке завітав сам св. Миколай з казковими героями. Діти охоче брали участь у конкурсах, писали листа діду Морозу, активно змагалися за призи, особливо раділи солодощам та іграшкам. Не менш важливим було доброзичливе спілкування, адже отримувати подарунки і дарувати радість – однаково приємно!

На сторінку "Cтудентське життя" >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.