Міжнародний літературно-мистецький фестиваль „Кролевецькі рушники”

23 вересня в м. Кролевці - на батьківщині унікального витвору народного мистецтва - проходив щорічний Міжнародний літературно-мистецький фестиваль „Кролевецькі рушники”.
На фестивалі були присутні поети і письменники, художники і майстри декоративно-прикладного мистецтва, мистецтвознавці, професійні та аматорські художні колективи і окремі виконавці з різних регіонів України та інших країн світу.
Свято не оминули і учасники нашого народного ансамблю танцю «Світанок» (керівники – відмінники освіти України Тетяна та Олег Демічі), яких вже традиційно запросили організатори фестивалю. На гала-концерті колектив подарував глядачам такі яскраві номери як «Чорноморка», «Гуцулочка» і неперевершений «Гопак».

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>