Зустріч представників студентського самоврядування Шостки, Конотопа та Сум

У Шосткинському інституті зібралися представники студентського самоврядування Сумського державного університету та Конотопського інституту. Мета зустрічі активістів трьох вузів - спільна співпраця, обмін ідеями та пропозиціями.
Гостей радо зустріли в Шостці, познайомили з містом та інститутом, зробили невеликий екскурс в історію вишу. Потім була плідна і конструктивна бесіда. У дружній атмосфері студенти обговорювали можливі спільні проекти, шляхи їх реалізації та узгоджували плани подальших дій. Розмова була досить продуктивною, обмін досвідом та думками став корисним для всіх. Так, представники СумДУ запросили студентів Шостки та Конотопа до участі в різноманітних конкурсах та заходах, що проходитимуть цього року на базi університету. Приємні враження, цікаві ідеї, численні задумки і, головне, бажання взаємовигідної діяльності – такий результат зустрічі студактиву трьох вузів Сумщини.