Звітний концерт народного вокального ансамблю «Сузір’я»

Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ влаштував для шанувальників пісні справжнє свято. Саме так можна назвати звітний концерт цього чудового колективу під керівництвом - багаторічним і незмінним! – талановитої Ірини Соколової.
Створений на базі студентського клубу Хіміко-технологічного технікуму за ініціативи тодішнього директора В.Л.Акуленка вокальний ансамбль за 23 роки творчості набув неабиякої популярності серед шосткинців, став постійним і бажаним учасником міських заходів, обласних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Тож традиційного свята пісні чекали всі.
Різноплановість і широта репертуару, креативний підхід до літературно-музичного матеріалу, оригінальні рішення і задумки, яскраві костюми і, звичайно ж, талановиті співаки – таким побачили глядачі «Сузір’я» на звітному концерті. Зі сцени звучали улюблені пісні і нові композиції, відомі народні твори в сучасній обробці та попурі українських і зарубіжних хітів, співали солісти і дуети. Виступало чимало друзів ансамблю - відомі в Шостці танцювальні колективи: студія сучасного танцю «Едем», ансамбль сучасного танцю «Let’s go», студія танцю DREAM DANCE, клуб спортивного танцю «Реверанс», - а також гості з м. Конотопа - рок-гурт «Новий день». Усе це зробило концерт надзвичайно цікавим і насиченим.
Зворушливим був момент прощання випускників зі своїм ансамблем. Цьогоріч вісім яскравих зірочок полишили «Сузір’я». З любов’ю і теплом говорила про своїх вихованців керівник Ірина Соколова, і вони відповідали їй взаємними словами вдячності і поваги.
Квіти, солодкий подарунок і похвалу отримав колектив від керівників навчальних закладів – директора Шосткинського інституту СумДУ Тугай Н.О. та директора Хіміко-технологічного коледжу Сороки Т.І.
Від імені міської влади вітали народний вокальний ансамбль начальник відділу культури і туризму Фатун І.М. та завідувач сектором молоді Сокульська О.Ф. Вони акцентували увагу на значимості «Сузір’я» в культурному просторі Шостки і висловили сподівання на подальшу творчу співпрацю.
Живи, твори, перемагай на радість своїм шанувальникам, наш улюблений колективе! VIVAT, «Сузір’я», VIVAT!

На сторінку Фотогалерея >>>

На сторінку Студентам >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :