Щорічний звітний концерт художніх народних колективів ШІСумДУ

Щороку наприкінці весни народні колективи студентського клубу інституту - «Світанок», «Сузір’я» та СТЕМ - збирають своїх шанувальників на звітний концерт. Це справжнє свято таланту, творчості, наснаги – результат копіткої праці десятків юних талантів та їхніх керівників.
Як завжди, в очікуванні позитиву, запалу та задоволення в актовому залі зібралося багато глядачів, щоб побачити улюблені номери, познайомитися з прем’єрами року, прослідкувати за професійним зростанням колективів і просто порадіти успіхам своїх дітей, онуків, однокурсників, друзів, знайомих, своїх студентів. Незмінний і нестаріючий гопак, танок барвінчат, грузинський танець, народні українські та російські пісні («В’юн», «Когда мы были на войне…», «Україна»), гумористичні сценки («Компліменти», «На побаченні», «Екзамен») не залишили нікого байдужими.
Особливо зворушливий та урочистий момент святкового вечора - прощання з випускниками, тими юнаками та дівчатами, які чимало років були окрасою та гордістю своїх колективів. На їхню адресу звучали щирі слова визнання і похвали, мудрі напутні поради від наставників і керівників навчального закладу. У відповідь подяка батьків, а ще нестримні сльози розчулення, хвилююча вдячність за науку, терпіння від самих випускників.
Директор інституту В.Л. Акуленко та директор коледжу Т.І.Сорока, які постійно опікуються справами студентських колективів, щиро розділяли загальні почуття радості і легкого смутку, тріумфу і гордості за талановиту молодь.
Вітаємо керівників наших народних колективів - Олега та Тетяну Демичів, Ірину Соколову, Геннадія Філона - ще з одним успішним і творчим роком, бажаємо танцювальному ансамблю «Світанок», вокальному ансамблю «Сузір’я» та студентському театру естрадних мініатюр «Спецсмех» наснаги і натхнення, нових планів і омріяних висот!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :