В Шосткинському інституті СумДУ відбувся математичний турнір

22 квітня 2019 року до Шосткинського інституту Сумського державного університету завітали учні 6-х класів шкіл м.Шостки і с.Ображіїівки. На базі вищого навчального закладу був організований математичний турнір. Кожна команда складалася із 3-х учасників. Завдання різної складності були розміщені на комп’ютерах і перед юними знавцями математики стояли нелегкі задачі.
Компетентне журі, у складі представників управління освіти, вчителів математики та викладачів ШІСуДУ ретельно спостерігало за боротьбою і рахувало набрані командами бали. У результаті нелегкої боротьби перемогла команда ШНВК: спеціалізованої школи І-ІІ ступенів-ліцею, друге місце посіла команда шосткінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 і два третіх місця поділили між собою математики шосткінської гімназії і шосткінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8. Всі інші школи були нагороджені грамотами за участь у математичному турнирі.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо юним знавцям математики подальших успіхів у вивченні цієї важливої науки.