«Містер Інститут»

По-новому – креативно і стильно – прозвучав цього разу традиційний конкурс «Містер Інститут». І не тільки тому, що учасники - насправді талановиті юнаки, яким є що сказати і показати, але й тому, що центром підготовки, організаторами і режисерами шоу стали дівчата. А вони, із притаманним їм юнацьким максималізмом, творили образ справжнього чоловіка – розумного і кмітливого, сильного і мужнього, романтичного і ніжного, з неабияким почуттям гумору та самоіронією. Оригінальне представлення претендентів на звання Містер Інститут зразу ж налаштувало глядачів на потрібну хвилю позитиву. Оригінальні відеопрезентації, створені юнаками за участю та допомогою друзів, приємно вражали дотепністю та додавали яскравих штрихів до портрету сучасного студента – винахідливого і неординарного. А кожен наступний етап конкурсу демонстрував різноплановість інтересів і талантів наших студентів. «Вони можуть усе – до того ж легко і весело!» - розуміли глядачі. А журі, щораз забуваючи про якісь там умовні одиниці балів, мимоволі ставало не лише вболівальниками , а й учасниками шоу. Тому з вердиктом журі дещо затрималося, та глядачі розуміли: нелегка то справа визначити найкращого. Але конкурс вимагає підсумків… Переможцем «Містер Інститут-2016» визнано Юрія Мороза, приз глядацьких симпатій отримав Павло Омельченко. Звання в номінаціях розподілилися так: Містер Артистизм - Олексій Харчук, Містер Креативність - Артур Остапенко, Містер Стиль - Павло Омельченко, Містер Романтизм - Юрій Мороз, Містер Мужність - Максим Замула.
Вітаючи юнаків, директор інституту В.Л.Акуленко щиро висловлював захоплення своїми студентами, знаходив для кожного з них теплі слова побажань, адже саме такою молоддю і славиться інститут.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :