ХІ відкритий студентський науково-практичний семінар «ХІМІЯ: наука і практика»

Кафедра фундаментальних і загальнонаукових дисциплін провела ХІ відкритий студентський науково-практичний семінар «ХІМІЯ: наука і практика».
Відкрив науковий захід голова оргкомітету Басов А.Г. Він привітав присутніх, підвів підсумки роботи кафедри, побажав успіху всім учасникам семінару, а також акцентував увагу на тому, що збірник тез Х відкритого студентського науково-практичного семінару, що проходив у 2013 році, занесено до репозитарію СумДУ. Таким чином, автори отримали всесвітню відомість, а тези було переглянуто (загальна кількість переглядів - 2097) у таких країнах, як Китай, Німеччина, Франція, Англія, Нідерланди, Туреччина, Росія, США та інших.
У роботі семінару взяли участь студенти Шосткинського інституту, Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба, Конотопського інституту, Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, учні загальноосвітніх навчальних закладів - призери МАН. Працювали дві секції, де було заслухано 27 доповідей за такими змістовними напрямками:
1. Роль хімії у розв’язанні технологічних аспектів виробництва.
2. Прикладна екологія, охорона навколишнього середовища та ресурсозбереження.
3. Фундаментальні та прикладні питання сучасної фізики.
4. Математичні методи в природознавчих науках.
5. Автоматизація та сучасні комп’ютерні технології.
Робота семінару проходила в он-лайн режимі з Конотопським інститутом Сумського державного університету.
Виступи учасників супроводжувалися жвавими дискусіями, роботи оцінювало компетентне журі в складі ст. викладача кафедри ХТВМС Тимофіїва С.В., к.ф-м.н., завідувач кафедри ФЗНД КІСумДУ Бурика І.П., к.т.н., заступника директора з науково-педагогічної роботи Проценка О.М.; к.т.н., завідувача кафедри СІТ Худолея Г.М., к.т.н. Андрусенка О.О., ст. викладача кафедри ФЗНД Шкіри А.М.
Після обговорення журі визначило найкращих науковців (роботи студентів ШІСумДУ були представлені поза конкурсом). Призові місця розподілилися таким чином:
Секція 1:
І місце – Мороз Віктор (студент Конотопського інституту СумДУ);
ІІ місце – Петрик Едуард (учениця ШЗШ І-ІІІ ступенів № 5);
ІІІ місце – Дементьєва Анастасія (учениця Шосткинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1).
Секція 2:
І місце – Ремньов Богдан (студент ХТК ШІ СумДУ ім. І. Кожедуба);
ІІ місце – Слуцький Дмитро (учень Шосткинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 );
ІІІ місце – Афанасьєв Максим (студент ШІСумДУ).
Переможці нагороджені грамотами, і будемо сподіватися, що для них це черговий вдалий крок у велику науку, яка, можливо, стане справою їхнього життя.
При підведенні підсумків відзначені як кращі доповіді студентів ШІСумДУ Хроменкова Дмитра та Сокоренко Дар’ї.
За матеріалами семінару буде видано «Збірник тез доповідей ХІ відкритого студентського науково-практичного «Хімія: Наука і Практика», м. Шостка, 19 березня 2014 р.», що є офіційним науковим виданням СумДУ.
Щиро вітаємо всіх учасників XІ відкритого студентського науково-практичного семінару «Хімія: наука і практика»! Бажаємо плідної праці, творчих успіхів, наукових досягнень у галузі розвитку сучасних досліджень та прикладних технологій.
Фоторепортаж та електронну версію збірника тез доповідей семінару дивіться на сайті http://csp.sumdu.edu.ua/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :