Оnline спілкування з Харківським РЦОЯО

Шосткинський інститут СумДУ організував для батьків старшокласників навчальних закладів м. Шостки, Глухова, Н.-Сіверська online спілкування з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти з питань підготовки та проведення ЗНО-2017. Бажаючих почути з перших вуст важливу та актуальну інформацію виявилося багато. Окрім батьків випускників, в інститутській аудиторії зібралися і майбутні абітурієнти, і педагоги, і представники відділу освіти, і викладачі вузу.
Спершу до присутніх звернувся директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л. Він зазначив, що сертифікат ЗНО – це, по суті, путівка в життя для кожного випускника, а успіх незалежного оцінювання залежить як від знань, так і від дотримання процедури проведення ЗНО. Саме про те, як, коли і що треба робити, щоб успішно пройти всі етапи ЗНО, розповідала В.О. Ханікова, методист Харківського РЦОЯО, куратор Сумської області. Демонструючи презентацію, вона детально пояснювала кожен крок від вибору предметів, реєстрації, до самого дня тестування та оформлення кінцевих результатів. Звертаючись до батьків, Валерія Олександрівна закликала перевіряти, контролювати своїх дітей, таким чином допомагати їм у процесі підготовки і проходження ЗНО. Після відповідей на запитання, з якими слухачі мали змогу звернутися безпосередньо до представників ХРЦОЯО, директор Центру Сидоренко О.Л. дав поради батькам щодо вибору навчального закладу для здобуття вищої освіти їхніми дітьми. Зокрема, наголосив на високому рейтингові СумДУ в Україні та в Європі, а також схвально відгукнувся про Шосткинський інститут та Хіміко-технологічний коледж.
Користуючись нагодою, перед присутніми виступили і представники ШІСумДУ. Відповідальний секретар відбіркової комісії вузу О.М. Тур розповів батькам про вступну кампанію 2017 року, її особливості. Заступник директора інституту О.М. Проценко дав слушні поради щодо того, як правильно скористатися регіональними та галузевими коефіцієнтами, як і куди варто подавати документи, щоб вступити до ВНЗ на місця бюджетного фінансування.
Таким чином, усі, хто цікавиться ЗНО та вступною кампанією 2017 року, отримали достатньо інформації для роздумів, аналізу та, сподіваємося,правильно скористаються нею.

Реєстрація на ЗНО-2017 >>>

На сторінку Вступникам >>>