Колишніх студентів не буває …

Колишніх студентів не буває … У цьому впевнені і, що найголовніше, у цьому переконали всіх своїми діями викладачі та співробітники Шосткинського інституту та коледжу в Тетянин день. Ідею відсвяткувати День студента по-новому – креативно і весело – подав директор.
І от на сцені студентського клубу під шквал оплесків і загального захоплення з’являються один за одним викладачі. Вони такі молоді, красиві, талановиті і запальні. Хтось зі студентів ще раз упевнився, що їхні наставники найкращі і їм під силу все, для когось – це було відкриттям нових граней людської особистості.
На сцені вирують емоції і почуття, звучать мелодії, пісні і жарти, а в залі – щирі овації. І здається, немає ні молодих, ні зрілих, ні юних, ні досвідчених, немає різниці ні у вікові, ні в статусі. Є лише один міцний колектив, одна спільнота. А іскра добра, розуму, таланту, людяності, оптимізму, запалена в кращий час життя – період студентства, - не згасає і не тьмяніє. Тому-то колишніх студентів не буває.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :