Говоримо про ЗНО

Шосткинський інститут СумДУ та міське управління освіти організували і провели зустріч випускників Шостки та району з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л., звертаючись до старшокласників та їхніх батьків, відразу ж окреслив мету зібрання – розповісти про особливості ЗНО 2014 року та відповісти на запитання, які турбують майбутніх абітурієнтів. Адже, на думку Олександра Леонідовича, високий бал сертифіката складається із власне знань з окремо взятого предмета та знань самої процедури проведення ЗНО, що регламентується чітко унормованими правилами.
Детально про кожен етап ЗНО – від реєстрації (див. пункт реєстрації при ШІСумДУ) до отримання результатів та подання апеляції – розповіла Ханікова Валерія Олександрівна.
Виступаючі також торкнулися питання формування конкурсного бала; вибору необхідних предметів, при цьому звернули увагу на список вузів, які самостійно цього року визначать профільний предмет; порадували шосткинських учнів інформацією про те, що ЗНО з 6 основних предметів проходитиме в корпусах Шосткинського інституту; пояснили суть пробного тестування, нагадали календар проведення основного незалежного оцінювання; відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.
Присутні переглянули фільм-пам’ятку для учасників ЗНО, щоб мати реальне уявлення про процедуру тестування.
Представники ХРЦОЯО надали контактну інформацію:
телефон інформаційної служби ((057) 7050737), адреса Центру (майдан Свободи, 6, офіс 463, м. Харків, 61022), сайт (www.zno-kharkiv.org.ua),
електр. пошта (office@zno-kharkiv.org.ua).
Завершив зустріч директор Шосткинського інституту. В.Л.Акуленко, зважаючи на всі нюанси, що виникають у час вступної кампанії, дав слушні поради старшокласникам, запросив їх на пункт реєстрації, на підготовчі курси і, звичайно ж, на навчання до нашого вузу.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :