Шосткинський інститут запрошує всіх бажаючих на екскурсії та консультації

У непростий для батьків час, коли вирішується подальша доля їхніх дітей, коли стоїть питання вибору і молодь так потребує поради та підтримки, Шосткинський інститут запрошує всіх бажаючих на екскурсії та консультації. На власні очі побачити матеріально-технічну базу вузу, можливості для навчання та наукової діяльності, оцінити перспективи розвитку вишу, зустрітися з викладачами, отримати необхідну і, головне, достовірну інформацію – усе це пропонує інститут майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам.
Питання підготовки до ЗНО, сама процедура тестування, правила прийому до ВНЗ України та цьогорічні зміни в них – ці питання ключові в розмові двох зацікавлених сторін.
Заступник директора з науково-педагогічної роботи Проценко О.М., окреслив кілька головних аспектів ЗНО-2015, а саме: терміни реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання – з 5 січня до 20 лютого; сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності (базовий і поглиблений); для визначення результатів ЗНО з кожного предмета буде встановлено «пороговий» бал, тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений випускник.

Крім того, абітурієнти матимуть можливість обирати тестування з кількох іноземних мов.
Роз’яснення щодо новацій вступу до вишів згідно з новим Законом «Про вищу освіту» дав відповідальний секретар відбіркової комісії Шосткинського інституту Тур О.М. Він зазначив, що абітурієнти для вступу мають подавати сертифікати ЗНО виключно 2015 року; заяви можна подавати не більше, ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше, ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) в кожному з них; у кожній заяві вступник зазначає пріоритетність цієї заяви по відношенню до інших поданих ним. До речі, пріоритетність не може бути змінена протягом вступної кампанії. Конкурсний бал для вступу включає суму балів за кожен сертифікат ЗНО, суму балів документа про повну середню освіту, бали за творчий конкурс або конкурс фізичних здібностей (у разі їх проведення), помножені на вагові коефіцієнти, сума яких дорівнює одиниці. До конкурсного бала додаються бали за особливі успіхи або успішне закінчення підготовки курсів ВНЗ.
Батьки отримали відповіді на питання, що їх цікавили, дістали посилання на адресу сайтів, де можна знайти всю потрібну інформацію, наприклад офіційний сайт Шосткинського інституту http://shinst.sumdu.edu.ua/index.htm . Представники вузу пояснюють, радять, консультують, а право вибору, звичайно ж, за випускниками та їхніми родинами.

На сторінку для вступників >>>

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.