Початок новорічно-різдвяних свят

Днем св. Миколая в інституті уже традиційно розпочинаються новорічно-різдвяні свята. Благодійна акція, святковий концерт, молодіжна дискотека – це лише перші кілька пунктів культурно-мистецьких заходів, запланованих студентським активом.
На святковий концерт в актовому залі зібралися студенти інституту та коледжу, їхні друзі, батьки, співробітники вузу. На сцені – новорічні мелодії та ритми у виконанні різних вікових груп народних колективів «Сузір’я» та «Світанок», гумористичні мініатюри СТЕМу, а в залі - чудовий настрій та бурхливі оплески. І, звичайно ж, загальна атмосфера передчуття свята і чуда, сподівання на краще і спільне бажання миру в країні.
Новорічна дискотека, організована студентською радою, зібрала бажаючих цікаво провести час у веселій і запальній компанії. На вечірку запросили місцеву музичну групу "Nothing Extra", до складу якої входять і студенти самого вузу. Жива музика додала справжнього драйву та енергії. Святковому настрою сприяли веселі конкурси на кращу Снігуроньку. Проте наші дівчата найкращі, то вибір зробити було практично неможливо.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :