Науково-практична конференція
«ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ IT ТЕХНОЛОГІЙ ТА КЛАСТЕРНИХ ІНІЦІАТИВ»

У Шосткинському інституті СумДУ пройшов І етап науково-практичної конференція «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ IT ТЕХНОЛОГІЙ ТА КЛАСТЕРНИХ ІНІЦІАТИВ». Про значимість і важливість цього заходу свідчить представництво учасників: заступник міністра освіти і науки О.В.Дерев’янко, міський голова М.П.Нога, доктор технічних наук, професор, академік Національної академії наук України, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України В.Ю.Биков, головний спеціаліст відділу розвитку високотехнологічних індустрій департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України І.М.Нишпорська, к.ф.-м. н., завідувач секції інформатики кафедри комп’ютерних технологій СумДУ Великодній Д.В., представники Держ НДІХП, ПАТ «Фармак», ТОВ «Фармхім», керівники навчальних закладів міста.
Мета конференції - консолідація зусиль та обмін досвідом інноваційних технологій у сучасному інформаційному просторі. Тому програма наукового заходу охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам сучасної IT індустрії. Головні напрямки роботи конференції: телекомунікації та сучасні засоби обміну інформації; віртуальна економіка як напрямок розвитку національної економіки; кластерні ініціативні групи в ІТ технологіях.

Організаторами конференції виступили Сумський державний університет, Шосткинський інститут СумДУ та виконавчий комітет Шосткинської міської ради. Тому першим до присутніх на науковому заході звернувся мер Шостки Микола Нога. На його думку, у сучасних умовах, коли увесь світ пішов шляхом розвитку віртуальної економіки, розвитку IT-технологій, арт-мистецтва, треба і в нашому місті створювати такі кластерні об'єднання, які дають поштовх до розвитку зовсім іншого рівня економіки.
Дерев’янко О. В., к.е.н., заступник Міністра освіти і науки України, який спеціально приїхав до Шостки для участі в конференції, розповів присутнім про реформу системи освіти, мета якої підвищення якості освіти. Нині, за словами Олега Валерійовича, потрібна грамотність в інформаційних технологіях, у фінансах, громадянська і глобальна грамотність. Цьому сприятиме перехід на 12-річну освіту, зміни в дошкільній та професійній освіті. Заступник міністра звернувся до шосткинських педагогів з проханням проявляти ініціативу та брати активну і безпосередню участь у процесі реформування. «Ми відкриті для пропозицій, для спілкування, для співпраці», - наголосив О.В.Дерев’янко.
Після перерви на конференції було заслухано ряд доповідей (детальніше на сайті http://it.shostka.in/index.php/programa ), автори яких науковці, викладачі, приватні підприємці, начальники відділів комп’ютерних технологій, студенти, учителі та учні-переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Конференція продовжить свою роботу 11 грудня 2015 року.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :