До уваги всіх, хто планує здавати ЗНО у 2019 році!

Шосткинський інститут Сумського державного університету пропонує підготовку до ЗНО з дисциплін: укр. мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, біологія,англійська мова, географія.

Ціни найдемократичніші - від 550 грн. за одну дисципліну за весь період навчання.

Під час проходження курсів Ви будете мати можливість пройти пробне незалежне оцінювання за програмами СумДУ, написати Всеуніверситетську олімпіаду і рейтингову контрольну роботу, що дасть можливіть отримати доадкові бали при вступі на технічні спеціальності СумДУ.

Цікаво? Звертайтеся за тел.: (05449) 4-28-20,
(095) 223-04-26 - відділ довузівської підготовки ШІСумДУ і приєднуйтеся до підготовчих груп!

На сторінку довузівської підготовки >>>