23 жовтня в місті відкрито новий корпус Шосткинського інституту СумДУ !

Це нове ультрасучасне навчальне приміщення, на яке довго очікували і на яке покладаються великі надії.
«У новому корпусі створено електронну бібліотеку з виходом до бібліотек будь-якого вузу світу (Гарвардського, Массачусетського в тому числі), аудиторії оснащено сучасним мультимедійним обладнанням, є поліграфічне устаткування, копіювальна техніка, власна типографія, встановлено понад 180 комп’ютерів», - розповідає директор Шосткинського інституту Віталій АКУЛЕНКО.
Ініціатором будівництва нового корпусу був голова обласної державної адміністрації Юрій ЧМИРЬ. «Я впевнений, що тут будуть генеруватися нові ідеї, - сказав на відкритті губернатор. – Адже створено всі умови для ефективної роботи, науки і бізнесу. Родзинкою нового корпусу стане бізнес–інкубатор, де розроблятимуться інноваційні проекти,нові технології, необхідні для сучасного виробництва».
Ректор СумДУ Анатолій ВАСИЛЬЕВ висловив подяку керівництву області за допомогу і підтримку в спорудженні нового корпусу. «Цей корпус сприятиме розвитку всього інституту. Тут будуть розвиватися маркетингові, патентні служби, науково-технічні сервісні послуги, якими користуватимуться представники малого і середнього бізнесу. Новий корпус стане основою для інноваційного розвитку регіону»,- відзначив А.В.Васильєв.

У Шосткинському інституті нині навчається 1200 студентів. Для них відкриття нового корпусу – справжнє свято. Студент четвертого курсу Богдан МАКАРЕНКО говорить, що в новому приміщенні в нього все викликає захоплення. «Уже встиг познайомитися з можливостями електронної бібліотеки, - розповідає Богдан, - це вражає. Впевнений, що в таких умовах ми і навчатися будемо краще».
Головне завдання інституту – забезпечення кваліфікованими кадрами підприємства Шостки. Для міста, де активно розвивається індустріальний парк «Свема», а інститут є його складовою частиною, відкриття нового корпусу цього навчального закладу - надзвичайно важливий етап. У рамках проекту передбачена участь викладачів, студентів, аспірантів у роботі парку. Вони будуть працювати над науковими розробками підприємств, яких уже нині більше 30 на території "Свеми", сприятимуть створенню нових тематичних планів.
Для довідки: інститут у Шостці створено в 1926 році, працював він до серпня 1941. У 2001 - після перерви, довжиною в 60 років, навчальний заклад знову відкрився.
Тепер у 2012 – з появою нового корпусу Шосткинський інститут отримав нові перспективи і величезні можливості.

Фоторепортаж >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.