На кафедрі економіки та управління пройшли випускні екзамени та захист бакалаврських кваліфікаційних робіт

На кафедрі економіки та управління відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт та складання Державного іспиту випускниками групи Е-11Ш.
Миттєво пролетіли напружені роки плідної співпраці викладачів і студентів, упродовж яких було все: захоплення, пізнання, копітка праця, дослідження, наукові конкурси, конференції... Позаду залишилося студентське життя, цікаве спілкування, творчі контакти та підведення підсумків навчання, а попереду - урочисте вручення дипломів.
Перед Державною екзаменаційною комісією студенти захищали свої кваліфікаційні роботи, у яких розглядали актуальні для нашого міста та регіону питання і проблеми ефективної діяльності промислових підприємств. Державна екзаменаційна комісія високо оцінила роботи випускників кафедри економіки та управління, виставивши їм високі підсумкові бали. Роботи Вишневської Катерини на тему «Оцінка ефективності використання основних фондів на прикладі підприємства ПАТ «Житомирський маслозавод» (науковий керівник Тур О. М.) та Кравченка Власа «Ефективне використання інвестиційних ресурсів як дієвий важіль економічного зміцнення підприємства» (науковий керівник Вареник І. В.) визнано найкращими.
Після оголошення результатів захисту бакалаврських робіт члени Державної екзаменаційної комісії та викладачі кафедри звернулися до випускників з щирими вітаннями та побажаннями.
Зичимо нашим випускникам реалізувати свій інтелектуальний потенціал в успішній кар'єрі. Нехай щастить! У добрий час до нових звершень!

Викладач кафедри економіки та управління к.е.н., ст. викладач кафедри ЕУ, Тур О. М.

На сторінку кафедри ЕУ >>>