Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Студентку Шосткинського інституту СумДУ Кантур Ангеліну (гр. Е-51Ш) визнано найкращою в номінації «За високий рівень наукового дослідження» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2016-2017н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами».
Тема роботи, із захистом якої виступила наша студентка у ІІ турі конкурсу, що проходив у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, називається «Ефективні методи мотивації та стимулювання персоналу».
Вітаємо Ангеліну та її наукових керівників к.е.н. Прожогу Ірину Валентинівну та к.е.н. Вареник Ірину Володимирівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт! Зичимо подальших успіхів та здобутків у наукових пошуках!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ