Звітний концерт народних колективів художньої самодіяльності

Звітний концерт народних колективів художньої самодіяльності Шосткинського інституту СумДУ – ансамблю танцю «Світанок», вокального ансамблю «Сузір’я» та студентського театру естрадних мініатюр (СТЕМ) традиційно зібрав багаточисельну аудиторію своїх шанувальників - студентів вузу, їхніх батьків, друзів, просто містян.
Цьогоріч це свято таланту особливе, адже нині вокальний ансамбль «Сузір’я» відзначає 20-річчя створення колективу. Слова визнання, захоплення і заслуженої похвали звучали на адресу юних співачок та їхнього незмінного керівника Соколової Ірини Юріївни. А сам ансамбль, уже відомий у місті та далеко за його межами, лауреат і дипломант престижних конкурсів і фестивалів, зокрема таких, як: «Студентська весна», «Кролевецькі рушники», «Пісенний зорепад», - не втомлювався дивувати і радувати своїх прихильників різноманіттям репертуару, вокальною майстерністю, гармонією стилю і шарму.
Вітали колег по сцені, звітуючи про свої творчі набутки, і учасники ансамблю танцю «Світанок» та студентського театру естрадних мініатюр. Прем’єри року і улюблені номери на біс зустрічали захоплені глядачі. Щемним і зворушливим, як завжди, було прощання з випускниками – юнаками та дівчатами, які виросли (фізично і професійно!) у цих народних колективах.
Загальне почуття радості і легкого смутку, тріумфу і гордості за талановиту молодь панувало в залі. Ще один рік позаду. Рік творчої напруженої праці, рік здобутків і перемог, рік сподівань і прагнень. А попереду – нові вершини.
Побажаємо нашим народним колективам – танцювальному ансамблю «Світанок» ( керівники Олег та Тетяна Демичі), вокальному ансамблю «Сузір’я» (керівник Ірина Соколова) та студентському театру естрадних мініатюр «Спецсмех» (керівник Геннадій Філон) – наснаги і натхнення, нових творчих планів і омріяних висот!

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :