Звітний концерт народних колективів Шосткинського інституту СумДУ

Традиційний звітний концерт народних колективів Шосткинського інституту СумДУ – свято таланту, творчості і копіткої праці керівників та їхніх вихованців. Актовий зал інституту не вміщував усіх бажаючих побачити улюблені номери, познайомитися з прем’єрами року, прослідкувати за професійним зростанням колективів і просто порадіти успіхам своїх дітей, онуків, однокурсників, друзів, знайомих, своїх студентів.
Хвилюються в гримерній юні артисти, дають останні настанови керівники, на сцені – феєрія пісні, танцю і лицедійства. А в залі – гучні оплески, вигуки «Браво!», квіти, енергія радості і піднесення.
І ось особлива частина вечора, зворушлива та урочиста, - прощання з випускниками. Колективи залишають ті, хто багато років не просто займалися, а жили в студентському клубі, виросли в ньому ( у прямому й переносному значенні, бо дехто прийшов сюди ще в 5 років!) Слова визнання і похвали своїм вихованцям ( про кожного з них сказано по-рідному тепло), подяка батькам – це від керівників. Нестримні сльози розчулення, хвилююча вдячність – це для керівників.
Загальні почуття радості і легкого смутку, тріумфу і гордості за талановиту молодь розділяли і директор інституту В.Л. Акуленко та директор коледжу Т.І.Сорока. До їхніх мудрих напутніх слів дослухалися всі, їхня оцінка і підсумок були важливими для багатьох.
Побажаємо нашим народним колективам – танцювальному ансамблю «Світанок» ( керівники Олег та Тетяна Демичі), вокальному ансамблю «Сузір’я» (керівник Ірина Соколова) та студентському театру естрадних мініатюр «Спецсмех» (керівник Геннадій Філон) – наснаги і натхнення, нових творчих планів і омріяних висот!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :