Сходинки успіху

Другий рік поспіль студенти Шосткинського інституту СумДУ беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики. Цьогоріч вона пройшла 15 травня в Севастопольському національному технічному університеті. В олімпіаді взяли участь понад 120 студентів з усієї країни. Від ШІСумДУ виступила студентка І курсу групи ХМ І-21 Жуковська Дар’я.
Наша студентка посіла 5-6 місця в групі гуманітарних і нетехнічних університетів. Це досить хороший результат для першокурсниці.
Окрім інтелектуальних перегонів, Дар’я мала прекрасну нагоду відвідати історичні місця міста-героя Севастополя, помилуватися красою Чорного моря. Студентка повернулася до рідного інституту сповнена нових вражень і бажання працювати ще більше.
Зичимо Дар’ї подальших успіхів у навчанні і науці, а також цікавого і насиченого студентського життя.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.