Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Згідно з положенням Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у Дніпродзержинському державному технічному університеті проводилася підсумкова конференція для визначення переможців з фізики в галузі «Електротехніка та електромеханіка». Усього було представлено більше 200 наукових робіт з багатьох провідних вузів України, на різних етапах остаточно прийнято до розгляду 110, у тому числі 8 робіт студентів СумДУ та 1 – Шосткинського інституту. Виступ учасників був строго регламентованим – до 10 хв., відповіді – до 5 хв. Компетентне журі оцінювало кожну роботу за кількома критеріями, такими як: наукова новизна, практична цінність дослідження, якість викладення матеріалу та інше - відповідно до вимог презентації.
За результатами підведених підсумків серед переможців конкурсу дипломом ІІ ступеня була відзначена робота «Функціонування фізичної моделі надпровідникового генератора в нормальних умовах і космосі», виконана Щербаком Дмитром, студентом ІІ курсу гр. СУ-31 Шосткинського інституту СумДУ, (науковий керівник – доцент кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін Мар'їнських Ю. М.).
Вітаємо молодого науковця та його керівника! Бажаємо натхнення і творчих успіхів!