Літературний вечір в ШІ Сум ДУ

У ШІСумДУ відбувся літературний вечір, у якому взяли участь студенти інституту, коледжу, учні освітніх закладів міста, а також студенти Науково-технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Уперше за ініціативи студентів відбувся літературний вечір, у якому взяли участь юнаки та дівчата інституту, коледжу, учні освітніх закладів міста, а також гості - студенти Науково-технічного університету України «КПІ».
Атмосфера вечора була дружньою та невимушеною. За чашечкою духмяної кави учасники та гості із задоволенням слухали авторські пісні, поезію і навіть скористалися нагодою стати творцями і акторами невеличкого театралізованого дійства.
Сподіваємося, що ще одну добру традицію започатковано. Чекаємо цікавих ідей та талановитих учасників.

На сторінку Студенти >>>