Дарувати людям радість

Напередодні святого Миколая члени студентської ради інституту з веселими та щирими побажаннями завітали до Шосткинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
За доброю традицію студенти підготували святкову програму з театралізованими постановками та веселими розвагами. З великим задоволенням діти брали участь у конкурсах, бо ж кому не хочеться бути найспритнішим, найвлучнішим, найшвидшим? А святий Миколай та його помічники щедро обдаровували всіх призами та частували смаколиками.
Дітлахи отримали порцію святкового настрою, солодощі та подарунки, які для кожного з вихованців студенти готували окремо, за раніше висловленими побажаннями. Адже святий Миколай здійснює найзаповітніші дитячі мрії. Не менш задоволеними залишилися й організатори свята - Гербей Ярослава (СУс-51), Сердюк Іван (СУ-41Ш), Барсукова Марина (ХТ-21Ш) Наумова Поліна (ХТ-41Ш), Литвяк Роман (ХМ-41Ш), Шкарін Олександр (СУ-41Ш), Ющенко Настя (ХМ-41Ш). Бо ж робити добро, дарувати людям радість – то насправді щастя, - упевнені наші студенти.

На сторінку Студентам >>>