Осінній бал

Бал… Справжній осінній бал –з оркестром, вечірніми сукнями і фраками, чарівними дамами і галантними кавалерами. Неповторна атмосфера краси, музики і вічно молодого вальсу панувала в танцювальному залі БК ім. Карла Маркса, де зібралися студенти, викладачі та співробітники ХТК ім. Кожедуба і Шосткинського інституту СумДУ.
Ідею влаштувати такий незвичайний вечір подала викладач історії та культурології коледжу Лариса Хабарова. Вона ж доклала чимало зусиль, щоб бал став справжнім святом, подією номер 1 цієї осені.
Готувалися серйозно і завзято: під керівництвом досвідчених хореографів Олега і Тетяни Демичів старанно розучувалися класичні бальні танці, вивчалася епоха і культурне середовище, етикет, мода і стиль. Адже важливим була не лише зовнішня схожість, а дух і атмосфера. Тому, окрім танців, учасники балу відтворили розваги та інші елементи таких вечорів, наприклад, виконання романсів.
Нині організатори балу впевнені: бал стане ще однією традицією навчального закладу – доброю і надзвичайно красивою традицією.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :