Зустріч учнів спеціалізованої школи-ліцей з провідними науковцями ШІ СумДУ

Шосткинський інститут Сум ДУ гостинно зустрів учнів спеціалізованої школи-ліцей, які в рамках шкільного Тижня науки прийшли на зустріч з провідними науковцями вузу. Тема розмови, що її окреслила школа - «Роль науки в житті нашого міста», актуальна і цікава, адже старшокласники нині стоять перед вибором майбутньої професії та роду занять. Тому уважно слухали вони розповідь декана денної форми навчання Мараховську О.Ю. про переваги навчання в ШІ СумДУ, про перспективи розвитку інституту у зв’язку з проектом «Індустріальний парк «Свема». З величезним захопленням проглянули присутні відеоролик «Свема» Індустріальний парк».
Викладачі інституту: Павленко Ю.Є., Никонов Є.М., Закусило Р.В., Вареник М.І. - висловили своє бачення майбутнього нашого міста, розвитку науки і освіти України в цілому, презентували спеціальності кафедр. Перед старшокласниками виступили також випускники нашого вузу, які нині працюють викладачами і займаються науковою діяльністю, - Тур О.М. та Старикова Т.М. Своєрідний підсумок підвела заступник директора Шосткинського інституту Павленко А.А. Вона дала слушні поради школярам з приводу ЗНО та вступної кампанії.

Зустріч закінчилася взаємним бажанням продовжувати спілкування. Науковці вузу запросили ліцеїстів до участі в конкурсі наукових робіт і , найближчим часом, на екскурсію в новий корпус інституту.

Фоторепортаж >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.