Достойне поповнення додалося до великої студентської сім’ї

Весело та душевно прийняли новоспечених студентів в Шосткинському інституті СумДУ. Про це потурбувалась студентська рада при підтримці керівника народного студентського театру естрадних мініатюр (СТЕМ) Філона Г.Ф., яка підготувала розважальну програму з веселими конкурсами та естафетами. Щоб «підтвердити» звання студента, першокурсничкам довелось співати пісні та придумувати прислів’я, проходити жартівливі естафети, будувати піраміди з власних тіл тощо. Проте всі перешкоди були зі сміхом подолані, естафети пройдені, пісні під гітару переспівані. Тож до великої студентської сім’ї додалося достойне поповнення, що підтримало славні студентські традиції.
Студентський директор Іван Сердюк привітав нових студентів: «Ми раді, що до нас приєдналися такі веселі, ініціативні та кмітливі юнаки та дівчата! Бажаємо здоров’я, наснаги, чудового настрою, нехай в новому навчальному році вас супроводжує тільки успіх!»

На сторінку Cтудентам >>>