День науки в Шосткинському інституті СумДУ

У Шосткинському інституті СумДУ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня науки, адже саме наукова діяльність – це невід’ємна складова навчального процесу у вищій школі. Зранку у фойє навчально-лабораторного корпусу розгорнулася виставка наукових досягнень викладачів вузу, яка продемонструвала широту і різноплановість інтересів, пошуків та досліджень науковців ШІСумДУ. Засідання науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів вишу з нагоди Дня науки в Україні зібрало бажаючих обговорити питання стану та перспектив саме цього напрямку діяльності інституту.
Розпочав урочисте засідання заступник директора з наукової роботи, к.т.н. Закусило Р.В. з побажань усім присутнім успіхів, нових досягнень та наукового довголіття. Із вітальним словом виступив директор ШІСумДУ, к.ф.н. Тугай Н.О., яка визначила наукову діяльність вишу як один із пріоритетів розвитку навчального закладу та коротко окреслила основні напрями розвитку науки у вузі. Нині забезпечують виконання поставлених завдань в інституті 30 осіб професорсько-викладацького складу, серед яких 3 доктори наук, професори та 24 кандидати наук, доценти. Шляхом підготовки кандидатів наук через власну аспірантуру та подальшого зміцнення кадрового потенціалу в аспірантурі та докторантурі провідних вишів України навчаються 8осіб, 10 - працюють над дисертаціями. За останній рік науковцями ШІСумДУ видано 2 монографії, опубліковано 30 статей у провідних наукових журналах та фахових виданнях, отримано 5 патентів на винаходи в Україні, підготовлено та проведено 3 конференції, з яких 1 міжнародна та 2 всеукраїнські. У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт узяли участь 24 студенти ШІСумДУ. Вони гідно представили свій навчальний заклад.
Секретар Шосткинської міської ради О.М. Чанцева-Коваленко передала привітання мера міста, висловила подяку директору та професорсько-викладацькому складу інституту, студентам за те, що вони беруть активну участь у розбудові регіону.
Роздумами про життя і науку, колишні і сучасні, поділилися відомі в місті та за його межами люди з великим досвідом винахідницької роботи, імениті науковці вузу - доктор наук, професор, завідувач кафедри ХТВМС Лукашов В.К. та к.т.н., доцент кафедри ХТВМС Банишевський В.В.
Завершилося засідання урочистим нагородженням. 19 викладачів інституту відзначені грамотами за сумлінну і творчу працю, особливі заслуги в галузі національної освіти, за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди відзначення Дня науки.
Не залишилася без нагород і молодь. 12 студентів, які проявили себе в науковій роботі, стали дипломантами та призерами студентських олімпіад, міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, конкурсів, нагороджені грамотами та іменними сертифікатами на право збільшення балів для рейтингу з будь-якої навчальної дисципліни.
Такою позитивною, сповненою оптимізму та гордості нотою, завершилося святкування Дня науки в Шосткинському інституті СумДУ.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :