Презентація спеціальностей «Переклад» та «Правознавство»

21 травня 2013 року в ІІІ корпусі Шосткинського інституту (вул. Інститутська, 6) відбулася презентація спеціальностей «Переклад» та «Правознавство» для одержання кваліфікаційного рівня «бакалавр» за заочною та дистанційною формами навчання. Проводили зустріч з молоддю Шостки представники Сумського університету. Перед учнями шкіл, училищ та коледжу виступили директор Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання, доц. Мелейчук С.С. і заступники деканів юридичного факультету і факультету іноземної філології та соціальної комунікації. Вони розповіли про можливості, які відкриваються для абітурієнтів цьогоріч, про перспективність презентованих ними спеціальностей, детально зупинилися на умовах вступу, перевагах навчання.
Без сумніву, можливість отримати престижну професію, навчатися заочно чи дистанційно, зацікавила багатьох присутніх, а Шосткинський інститут, таким чином, має прекрасну нагоду розширити сферу надання освітніх послуг.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :