Знайомимо, пояснюємо, радимо, консультуємо, допомагаємо

Шосткинський інститут тісно співпрацює з школами регіону. Особлива увага нині старшокласникам. Підготовка до ЗНО, реєстрація і проходження тестування, зміни і всі нюанси цих процедур, правила прийому до вишів, етапи зарахування – питання цікаві та важливі кожному абітурієнту. Щоб отримати потрібну інформацію з перших вуст, випускники загальноосвітніх закладів регіону, зокрема шкіл Шостки, району та сусідньої області, приходять до інституту на екскурсії. Такі зустрічі корисні і актуальні як для майбутніх абітурієнтів, так і вузу, що дбає про якісний склад своїх студентів. Спершу на старшокласників чекає екскурсія до електронної бібліотеки, бізнес-інкубатора, по світлих та затишних аудиторіях, обладнаних сучасною технікою; лабораторіях, оснащених новим устаткуванням та усіма необхідними приладами для проведення практичних занять та наукових досліджень. Це - можливість на власні очі побачити, у яких умовах можна навчатися в Шосткинському інституті.
Потім старшокласників запрошують на бесіду з відповідальним секретарем приймальної комісії та керівництвом вузу. Запитання – відповіді, слушні поради і зауваження по ходу, презентація спеціальностей, фотоматеріали та відеоролики про життя шосткинських студентів – так зазвичай складається розмова двох зацікавлених сторін.
Лише цього місяця відвідали інститут старшокласники з Новгород-Сіверська, більшість учнів міських навчальних закладів. Екскурсії тривають. На часі зустріч-бесіда з батьками випускників. А вже потім право кожного і всіх вибирати, де навчатися, як планувати своє майбутнє.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :