Аспіранти кафедри ХТВМС –
учасники IV науково-технічної конференції в м. Києві

Уже не перший рік аспіранти кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Шосткинського інституту СумДУ беруть активну участь у наукових конференціях. Ось і цього разу вони були запрошені на IV науково-технічну конференцію "Проблемні питання розвитку озброєння та військової техніки", яка відбулася 16-20 грудня 2013 року в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки ЗС України.
Діяльність даного інституту спрямована на вирішення наукових проблем за напрямами: будівництво Збройних Сил; форми і способи підготовки та застосування Збройних Сил; розвиток теорії управління Збройними Силами та шляхи розвитку систем управління військами; оперативне й матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил. Мета конференції - висвітлення проблемних питань розвитку озброєння та військової техніки ЗС України та шляхів їх вирішення. Представники Шосткинського інституту взяли участь у роботі секції "Проблемні питання розвитку ОВТ Сухопутних Військ".
Аспіранти Веренич О.О., Єфименко А.О., Романько Т.В., Комаров В.В. ознайомилися з пріоритетними науковими напрямами, за якими проводиться робота в даний час в Україні, з умовами роботи Центрального науково-дослідного інституту, поспілкувалися та обмінялися досвідом з колегами, отримали матеріали конференції у вигляді тез доповідей, а також були нагороджені дипломом за активну участь у науково-технічній конференції.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.