Зустріч адміністрації інституту зі студентським активом

20 грудня 2012 року відбулася зустріч дирекції інституту зі студентським активом. На запитання представників груп різних курсів відповідали директор інституту В.Л.Акуленко, заступник директора з науково-педагогічної роботи А.А. Павленко, декан факультету денної форми навчання О.Ю.Мараховська, заступник директора з виховної роботи М.К.Жижневський.
Розмова була конструктивною і продуктивною. Студенти отримали відповіді на всі злободенні питання. Актуальними були проблеми опалення приміщень, харчування, транспортного сполучення з новим корпусом, практики за кордоном. Учасники зустрічі підходили з розумінням до кожної ситуації, виявляли повагу і толерантність у розгляді наболілих запитань.
Інформація і рішення зібрання будуть доведені до відома співробітників інституту та студентської молоді.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.