Обласний фестиваль народної творчості

Народні самодіяльні колективи «Світанок» та «Сузір’я», які займаються в студентському клубі ШІСумДУ, узяли участь у звітному концерті, що пройшов у рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!».
Вокальний та танцювальний ансамблі нашого інституту органічно вплелися в загальну канву мистецької програми, з якою виступали кращі колективи міста.
Заступник начальника управління культури облдержадміністрації Раїса Грицаєнко вручила грамоти та дипломи тим, хто особливо відзначився на ниві культури м.Шостки. Серед нагороджених керівник театру естрадних мініатюр «Спецсмєх» Геннадій Філон та народний ансамбль танцю «Світанок» (кер. Тетяна і Олег Демичі), які вже багато років працюють студентському клубі ШІСумДУ.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ