Зустріч студентів з представниками ТОВ ФАРМХІМ

Студенти ІІІ-V курсів Шосткинського інституту СумДУ, майбутні хіміки та механіки, зустрілися з представниками ТОВ ФАРМХІМ.
ТОВ ФАРМХІМ – це сучасний завод, що спеціалізується на виробництві АФІ, готових лікарських засобів, а також органічних хімічних речовин.
Щоб розвиватися, виконувати складні замовлення за короткий термін, підприємству з сучасним технологічним та аналітичним обладнанням потрібен висококваліфікований персонал. Тому керівництво підприємства звернулося до Шосткинського інституту з пропозицією про налагодження взаємовигідної співпраці.
Відеоролик, запропонований студентам для перегляду, дав змогу скласти уявлення про сам завод, його історію, умови праці і т. ін.
Перед студентами виступила заступник генерального директора з якості - уповноважена особа Смолко Жанна Олександрівна. Вона наголосила, що розвиток підприємства неможливий без молоді, а робота на такому виробництві для випускників ШІСумДУ буде цікавою та різноплановою, з хорошим кар’єрним та професійним зростанням.
Зі студентами також говорили начальник відділу кадрів Яковлева Анна Володимирівна, начальник технологічної лабораторії Тарасенко Ольга Миколаївна (до речі, колишня випускниця інституту), заступник начальника цеху з виробництва хіміко-фармацевтичних препаратів Вареник Олександра Дмитрівна та технолог цеху Горенков Євген Михайлович. У свою чергу студенти цікавилися перспективами роботи, заробітною платою, соціальним захистом і т.д.
Зустріч завершилася взаємними сподіваннями на продовження спілкування і розвиток тісної співпраці, а найближчим часом для безпосереднього знайомства з ТОВ ФАРМХІМ буде організовано екскурсію.