Традиційне спортивне свято «День здоров’я»

Пройшло традиційне весняне спортивне свято - День здоров’я, присвячене 94-й річниці з дня народження тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба.
У змаганнях взяли участь збірні команди інституту, коледжу, ЗОШ №1та гімназії. Юнаки та дівчата показували силу і спритність під час естафетного бігу, перетягування канату, піднімання гирі, армреслінгу, стрільби та ін.
У перетягуванні канату найсильнішою була збірна команда юнаків гр. СУ-21Ш та ХМ-21, на другій позиції – гр. СУ-11Ш і ХМ-11Ш, третє місце в команди гр. СУ-31Ш та ХМ-31Ш). У дівчат перемога дісталася збірній гр. СУ-21Ш та ХТ-21Ш.
У змаганнях з поштовху гирі Лузік Роман (гр. СУ-21Ш), Бельченко Олексій (гр СУ-31Ш) та Носов Олег (гр. ХТ-11Ш) посіли 1-3 місця відповідно.
Під час естафети перемогла збірна команда дівчат І та ІІ курсу. Серед юнаків кращою виявилися збірна команда гр. СУ-21Ш, ХМ-21Ш, 2 місце в гр.СУ-31Ш, ХМ-31Ш, 3 – у гр. Е-31Ш та ХТ-31Ш. У «Веселих стартах» збірна дівчат також стала лідером.
І,ІІ та ІІІ місця в стрибках зі скакалкою вибороли Фитющенко Юля(гр.ХМ-21Ш), Замула Олена(гр. ХТ-31Ш) та Рубанік Анна (гр. ХТ-21Ш).
Гусак Сергій (ХМ-21Ш) показав третій результат з кросу.
Усі учасники змагань отримали грамоти та солодкі подарунки. А вболівальники – море позитиву та азарту.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :