І Всеукраїнська науково-методична конференція
«ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

21 квітня в Шосткинському інституті пройшла І Всеукраїнська науково-методична конференція «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ», присвячена 15-й річниці заснування вузу.
Організаторами наукового заходу виступили Шосткинський інститут, Сумський державний університет, виконавчий комітет та управління освіти Шосткинської міської ради, Міністерство освіти і науки України.
Мета конференції – презентація результатів науково-технічних досліджень, консолідація зусиль та обмін досвідом інноваційних технологій викладання в навчальних закладах у сучасному освітньому, психологічному та культурному просторі, розвиток наукової творчості молодих вчених та аспірантів, студентів, учителів та школярів, залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки, а також розвиток зв’язків між навчальними закладами у сфері науково-дослідної роботи, популяризація наукової діяльності серед талановитої молоді.
Участь у конференції взяли близько 300 науковців, серед яких викладачі, аспіранти та студенти Шосткинського і Конотопського інститутів, СумДУ, учителі та учні навчальних закладів міста Шостки, а також гості з Вінниці, Дніпропетровська, Львова, Києва та Запоріжжя, Глухова.
Відкрив конференцію директор Шосткинського інституту, професор В.Л. Акуленко. Вітаючи учасників наукового заходу, присвяченого 15-й річниці вузу, Віталій Лук’янович коротко розповів про історію та сьогодення навчального закладу, запросив науковців до співпраці, а молодь – на навчання. На пленарному засіданні також виступили секретар міської ради О.М.Чанцева-Коваленко, начальник міського відділу освіти Н.О.Сергейко та голова оргкомітету конференції, к.т.н., заступник декана ФДФН з наукової роботи Р.В.Закусило. Користуючись нагодою, декан денного факультету О.М. Проценко вручив грамоти переможцям Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2015-2016 н.р. та подяки їхнім науковим керівникам. Потім розпочалася робота в 6 секціях:

1. Сучасні проблеми хімічної технології.
2. Актуальні проблеми філософії та філології.
3. Прикладні та фундаментальні питання природничих дисциплін.
4. Проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем
5. Системи управління та математичне моделювання.
6. Перспективні методики викладання в навчальних закладах.
На заключному засіданні оголошено результати роботи конференції в секціях та пройшло урочисте нагородження переможців (див. додаток «Дипломанти І Всеукраїнської науково-методичної конференції «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК І ПЕРСПЕКТИВИ»). За результатами наукового заходу буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

* Додаток «Дипломанти І Всеукраїнської науково-методичної конференції «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК І ПЕРСПЕКТИВИ») >>>
** Додаток «Рішення І Всеукраїнської науково-методичної конференції «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК І ПЕРСПЕКТИВИ») >>>

Сайт науково-методичної конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи»>>>

На сторінку Фотогалерея >>>