Тренінг з підготовки фахівців із забезпечення якості вищої освіти

15 березня на базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся тренінг з підготовки фахівців із забезпечення якості вищої освіти у межах реалізації проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті», в якому приймали участь і представники Шосткинського інституту СумДУ.
На тренінгу були висвітлені важливі питання щодо організації освітнього процесу в закладах вищої освіти та моніторингу якості освіти, розробки та структурування освітніх програм за освітніми ступенями, підготовки до акредитаційних процесів тощо. Викладачі Шосткинського інституту СумДУ отримали неабиякий досвід щодо побудови й розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти та підготовки до акредитації спеціальностей.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ