ШІСумДУ на Чернігівщині

Завжди дуже добре зустрічатися зі «старими» друзями, тому співробітникам ШІСумДУ було приємно 20 лютого відвідати Новгород-Сіверські гімназії.
В Державній гімназії ім.К.Д.Ушинського розпочинає роботу профільний 10 клас ШІСумДУ. Під час навчання старшокласники отримають можливість поглибити свої знання з української мови та літератури, математики та історії України.
Гімназія №1 ім. Б.Майстренка проводила батьківські збори учнів 9 – 11 класів, на які були запрошені представники інституту.
Базиль Світлана Михайлівна - провідний фахівець відділу довузівської підготовки, запропонувала батькам переглянути відео сюжет про ШІСумДУ і надала вичерпну інформацію про матеріально-технічну базу навчального закладу, спеціальності та форми навчання. В свою чергу Вазієв Ярослав Георгієвич - відповідальний секретар відбіркової комісії, ознайомив батьків із правилами прийому до закладів вищої освіти України у 2019 році і презентував основні етапи приймальної компанії.
Учням обох шкіл співробітники передали зошити для проходження тренувального ЗНО з усіх предметів і запросили до участі у Всеуніверситетській Олімпіаді з математики.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>