ШІСумДУ в С-Буді

До найпівнічнішого містечка України – Середина-Буди - завітали на зустріч зі старшокласниками представники Шосткинського інституту СумДУ.
Приїхали, щоб розповісти про свій вуз, студентське життя, яке воно є, а ще допомогти школярам у виборі ВНЗ, розібратися в нюансах ЗНО та вступної кампанії 2018 року.
Проценко О.М., заступник директора ШІСумДУ, пояснював, чому варто звернути увагу на наш вуз, які в цьому є плюси, як слід обирати предмети до ЗНО, щоб збільшити свої шанси на вступ до омріяного вишу.
Вазієв Я.Г., відповідальний секретар відбіркової комісії Шосткинського інституту, у деталях розповів про цьогорічну вступну кампанію до ВНЗ України.
Як це бути студентом ШІСумДУ, говорила Оля Сачко. Вона студентський директор, а тому знає все і вся. Розповідь супроводжувалася яскравою презентацією про справи і дозвілля студентські.
А на підтвердження того, що навчаючись в Шостці, можна не лише здобути хорошу освіту, а й реалізувати себе як творчу особистість, перед учнями виступили наші талановиті студенти – учасники народних самодіяльних колективів «Сузір’я», «Світанок» та хореографічної студії «Мрія».
Шосткинський «десант» надав старшокласникам С–Буди і практичну допомогу, а саме: організував такий собі виїзний пункт реєстрації до ЗНО, де допомогли випускникам оформити необхідні документи, правильно обрати предмети та ще й слушні поради дали. Задоволені залишилися всі, адже немає нічого кращого за щире людське спілкування.

На сторінку Довузівська підготовка >>>