Студентські добрі справи

«Поспішайте робити добро!» Для шосткинських студентів це не пафосна фраза, а поклик до дії. У грудні, уже декілька років поспіль, в інституті проводиться благодійна акція, мета якої зібрати подарунки для дітей, що потребують уваги і допомоги. А потім студентський святий Миколай вирушає туди, де на нього найбільше чекають дітлахи.
Цьогоріч це був Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій. Саме до його вихованців і завітали наші студенти з подарунками та солодощами, казковим дійством і лантухом приємних несподіванок і сюрпризів. Діти, як завжди, охоче брали участь у конкурсах, активно змагалися за призи, щиро раділи гостям. Не менше позитиву отримали і студенти, адже дарувати радість у цей грудневий день – то насправді для людини необхідна і шляхетна справа, своєрідне наслідування справи життя святого Миколая.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>