Літературно-мистецькі зустрічі

Бесіди, презентації, огляди, літературно-мистецькі зустрічі з використанням новітніх комп’ютерних технологій – звична програма роботи нашої бібліотеки. Особлива увага студентам, які проживають у гуртожитку. Для них щовівторка працівники бібліотеки проводять цікаві заходи. Серед нещодавно проведених презентація «Євген Гребінка – забутий чародій чорних очей» (до 200-річчя від дня народження українського і російського поета, байкаря), літературна година «Біль, обернений у слово» (до 100-річчя видатного поета-пісняра Андрія Малишка), вікторина «Відгадай поезію» (на знання віршів українських поетів до Дня української писемності та мови), поетичні читання «Через сотни разьединяющих лет...» (до 120- річчя з дня народження Марини Цвєтаєвої), віртуальна подорож шляхами мандрівного філософа «Мудрості вселюдської скарбниці відкривав» (до 290 річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди).

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :