Крок до співпраці

Якісно підготуватися до ЗНО, а потім навчатися, працевлаштуватися за фахом, успішно робити кар’єру – і все це в рідному місті. Про такі можливості та перспективи говорили з учнями ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» під час екскурсії до ШІСумДУ. Юнаки та дівчата з цікавістю слухали викладачів, з інтересом оглядали лабораторії та аудиторії.
Цього року Шосткинський інститут, розвиваючи співробітництво з навчальними закладами міста, планує відкрити на базі ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» підготовчі курси, а також залучити учнівську молодь до активної участі в заходах, що традиційно проходять у вузі.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку довузівської підготовки >>>