Студенти інституту - лідери і активні учасники громадського життя міста

Студентка гр.ХТ-21Ш Рубаник Анна Вікторівна нагороджена Почесною грамотою Шосткинської міської ради за вагомий внесок в патріотичне виховання молоді. Аня – заступник командира Шосткинського військово-пошукового спортивного клубу «Батьківщина», що вже кілька років активно працює в нашому місті. Тут молодь займається альпінізмом, дайвінгом, водним туризмом, навчається прийомам рукопашного бою. Та найголовніше, юнаки та дівчата проводять пошукову роботу. Так, ними були знайдено і передано музею залишки літаків років Великої вітчизняної війни, а останки двох радянських солдатів, які загинули визволяючи с. Вороніж, перезахоронено після встановлення їхніх імен.
До 70-річчя визволення Шостки та району від німецько-фашистських загарбників військово-пошуковий спортивний клуб «Батьківщина» реконструював бій 1941року на річці Есмані, що розділяє два райони – Шосткинський та Кролевецький. Це було не лише масштабне історичне дійство, але і значимий виховний захід.
Приємно, що студенти нашого інституту - лідери і активні учасники громадського життя міста.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.