Мeetup в інституті

Звітна конференція органів студентського самоврядування

У Шосткинському інституті СумДУ відбувся унікальний для нашого міста і новий для України в цілому захід - Мeetup. Мeetup – це зібрання спеціалістів різноманітних галузей. Мета даного Мeetup, що пройшов за підтримки міського голови М.П. Ноги та за ініціативи інституту, - створення різних стартапів. Адже в Шостці планується розробляти інноваційні проекти у сфері інфраструктури, комунікацій, програмного забезпечення, технічного обладнання, у яких будуть зацікавлені не тільки українські, але й зарубіжні замовники.
«Вивчивши світові та вітчизняні напрацювання, студенти Шосткинського інституту зможуть створювати цікаві проекти, - упевнений кандидат технічних наук, старший викладач кафедри СІТ Олександр Андрусенко. – І вже є певні ідеї з розвитку інформаційних технологій у нашому місті, зокрема в освіті, медицині, ЖКГ».
Головний архітектор Шостки Володимир Єфремов, який теж узяв участь у Мeetup, зазначив, що в місті є технічна база для розвитку IT-технологій, зокрема придбано сервер.
Робота з віртуального розвитку та популяризації Шостки розпочинається, будемо покладатися на молодь та сподіваємося на успіх.