Конкурс «Міс Інститут -2016»

На часі – розум, освіченість, інтелект, оригінальність, жіночність, артистизм та емоційність. Саме такими й постали учасниці конкурсу «Міс Інститут -2016», аби довести, що в Шостці навчаються найкращі студентки, що можна бути й зовні чарівними, і різноманітні таланти мати. Присутні затамували подих, коли дівчата з’явилися на сцені в костюмах відомих казкових героїнь – Аліси, Червоної Шапочки, Сплячої красуні та Попелюшки.
Ближче з претендентками на титул Міс Інститут знайомилися глядачі вже в конкурсах. Дівчата розповідали про себе, свої захоплення і таланти: Анастасія Ющенко (гр. ХМ-41Ш) продемонструвала виставку робіт і зробила зворушливий сюрприз для рідних, подарувавши пісню мамі і бабусі; зачарувала голосом і грою на гітарі Оля Сачко (гр. Е-41Ш), а Аня Безугла (гр.ХТ-31Ш ) та Санела Кузьменко( гр.ЕФ-31Ш ) підготували чутливі і романтичні танцювальні композиції. Відеосюжети про студентське життя в обрамленні мультяшних епізодів доповнили палітру образів конкурсанток… Браво! У нас є свої режисери! І актори гідні Оскара!
Вражали групи підтримки і помічники учасниць: вони були героями другого плану відео, партнерами в танцювальних номерах, консультантами при фотосесії, порадниками при підготовці, опорою за кулісами.
Журі довго вирішувало, як із кращих вибрати найкращу в різних номінаціях. Врешті-решт розподілили титули так: «Міс Оригінальність» - Оля Сачко, «Міс Грація» - Аня Безугла, «Міс Харизматичність» - Анастасія Ющенко, «Міс Чарівність» - Санела Кузьменко. Приз глядацьких симпатій дістався Олі Сачко. А перемогла, тобто стала «Міс Інститут -2016», - Аня Безугла.
Усі задоволені і щасливі приймали вітання голови журі, директора інституту В.Л. Акуленка, який дякував дівчатам за сміливість і активність, за креативність і оригінальність, за позитив і душевність , а організаторам – за чудове свято молодості і краси. «Міс Інститут -2016» Аня Безугла отримала за перемогу спеціальний приз від директора інституту.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :