Студентське спортивне свято «Здорова нація»

Уже традиційно в травні на базі спорткомплексу «Свема» Шосткинського інституту пройшло спортивне студентське свято «Здорова нація».
У змаганнях взяли участь 5 команд з різних навчальних закладів нашого міста: Шосткинського інсититуту, ХТК ім. Кожедуба, ВКНЗ «Шосткинське медичне училище», ДНЗ «Шосткинський центр ПТО», Шосткинського професійного ліцею. Спеціально для участі у святі приїхали студенти СумДУ. Саме між 3 командами, що представляли структурні підрозділи університету, розгорілася здорова і гаряча боротьба за лідерство.
Відкрив свято вітаннями та напутнім словом директор інституту В.Л.Акуленко. Віталій Лук’янович підкреслив значимість здорового способу життя та занять фізкультурою і спортом для сучасної молоді, закликав студентів бути активними і розумно використовувати свій час і можливості, надані вузом.
Силу та спритність продемонстрували учасники на всіх етапах змагань, найцікавішими та найазартнішими з яких були підйом гирі та перетягування канату. У підйомі гирі непереможним так і залишився наш студент Лузік Роман, який минулого року встановив своєрідний рекорд. У фінальних змаганнях з перетягування канату зійшлися найсильніші команди – інституту та коледжу. У загальному заліку місця розподілилися так:
І м. – ХТК ім. Кожедуба ШІСумДУ;
ІІ м. - ШІСумДУ;
ІІІ м. - СумДУ.
Переможці змагань були нагороджені медалями, кубками, грамотами, а всі учасники отримали дипломи та солодкі призи.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :