Фестиваль «Best Show Ever»

Травневого вечора в студентському клубі Шосткинського інституту зібралися професійні музичні колективи, щоб подарувати своїм прихильникам та всім поціновувачам якісної та справжньої музики незабутні враження від проведеного часу на фестивалі «Best Show Ever».
Відкрив музичне свято Євген Антипенко з комедійним стенд-апом. Потім на сцену вийшов гурт «З.Н.А.К.И.» зі своєю програмою популярних хітів епохи 80-х. Гурт «Nothing Extra» порадував глядачів кавер-версіями популярних рок-н-ролів та блюзів таких виконавців, як: БіБі Кінг, Сергій Ладинський, Боб Ділан тощо. А завершив приємний вечір гурт «Время» з авторськими піснями, що припали до вподоби кожному та були тепло сприйняті залом.
Отже, фестиваль «Best Show Ever» відбувся! І це прекрасне продовження культурно-мистецьких традицій нашого міста.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :