Дипломи ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студенти Шосткинського інституту СумДУ Ілля Гречко та Артур Остапенко взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015-2016 н.р. в галузі «Електротехніка і електромеханіка».
Під час підсумкової конференції , що відбулася в Дніпродзержинському державному технічному університеті, наші студенти виступили з доповідями в секції «Джерела та споживачі електричної енергії».
За роботу «Дослідження роботи діючої моделі надпровідного генератора у створеному радіаційному перетворювачу космічного призначення» Гречко Ілля та Артур Остапенко отримали дипломи III ступеня. Їхнього наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри ФЗНД Шосткинського інституту Ю.М. Мар’їнського було відзначено подякою за активну участь у підготовці та проведенні підсумкової конференції «Електротехніка і електромеханіка - 2016» .

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ФЗНД >>>