Семінар «Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки»

Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки та управління Прожога Ірина Валентинівна стала учасником семінару для науковців та викладачів «Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки». Захід відбувся в Києві і був організований Центральноєвропейською академією навчань та сертифікації (CEASC, Бидгощ (Польща)), фундацією, що багато років сприяє інтеграції вітчизняної освіти до європейського освітнього простору.

Учасники семінару детально розбиралися з процедурою залучення грантових коштів для розвитку наукової кар’єри, наукових досліджень, забезпечення мобільності викладачів, науковців та студентів. Зокрема, на семінарі було презентовано такі програми, як: Erasmus+ та Horyzont 2020 ( бюджетом 14,8 млр. євро та 80 млр. євро відповідно). Ці програми розраховані на викладачів, науковців та студентів і дають можливість профінансувати їхні ідеї коштом ЄС.

Якщо Ви мобільна людина, прагнете реалізувати свої задуми, зробити стрімку кар’єру, досягти європейського визнання, то дані програми саме для Вас! За детальною інформацією звертайтесь до деканату денної форми навчання (м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к. 208) або за т. 4-28-19.

На сторінку кафедри ЕУ >>>